Dárek ke čtení

25. 6. 2024

aneb setkání s paní radní

25. 6. proběhlo setkání s místostarostkou Prahy 6 paní Ing. Marianou Čapkovou, MBA. Zástupci redakce školních časopisů jí poděkovali za její práci, předali malou kytičku a hlavně dárek ke čtení. Přátelské přijetí, stejně jako půlhodinové povídání nad stránkami časopisů byly velmi příjemné. Paní místostarostka projevila zájem setkat se také s dalšími členy redakce na začátku následujícího školního roku a poslala pro ně i dárky.

Na rozhovor s ní se můžete těšit ve 12. čísle Eminých novin.

Krásné prázdniny!